Video - Film İndirme Programsız Nasıl Yapılır ?

film nasıl indirilir
kolay video ve film indirme nasıl yapılır ?
PROGRAMSIZ VİDEO VE FİLM NASIL İNDİRİLİR ?

Merhaba değerli dostlar bu makalemizde sizlere herhangi bir indirme (download) programı kullanmadan kolay bir şekilde bilgisayarımıza nasıl video indirebileceğimiz den bahsedeceğim.

İnternet haber siteleri olsun, sosyal medya ağları olsun beğendiğimiz ve farklı platformlarda yayınlamak istediğimiz  videoları bu yöntemi kullanarak kolayca bilgisayarımıza indirebileceğiz

1.) Bunun için yapmamız gereken ilk adım videonun bulunduğu kaynağa gitmek ve videonun üzerinde sağ tuş yapıp incele demek.

2.) Daha sonra ekranın sağ tarafında açılan panelde Network kısmına gelip media kısmını seçiyoruz.3.) Bundan sonraki adımda Ctrl + R tuş kombinasyonunu kullanarak ekranı yeniliyoruz.


4.) Ekranımızı Ctrl+R tuşu ile yeniledikten sonra videoyu oynatmaya devam ediyoruz bu sırada sağdaki konsolumuzun içerisinde linklerin belirdiğini göreceksiniz. Bu linklerin sayısı sayfanın içerisindeki medya kaynaklarının sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Siz Mp4 kodlu dosyalarda videonuzu arayın.


5.) Mp4 kodlu tıkladığımız linkte açılan pencerenin sağ alt kısmında 3 nokta üst üste olan bölüme tıklayıp indir diyor ve açılan ekranda bilgisayarımızda indirmek istediğimiz yeri seçip tamam diyoruz. işlem bu kadar basit.Hiç yorum yok

Yorumlarımızı etik kurallar içerisinde küfür ve hakaret içermeyen anlaşılır, sade bir dille yapmanız önerilir. Uygun bulunmayan yorumlar engellenecektir.

Blogger tarafından desteklenmektedir.